Strony związane z hasłem 'pożyczki':

 • BIK »

  Dzisiejszy świat daje nam wiele nowych możliwości ale jednocześnie stwarza pewne ryzyka. Zapotrzebowanie na rzetelną informację spowodowało powstanie różnego typu rejestrów gospodarczych, takich jak KRD czy BIG oraz BIK (Biuro Informacji Kredytowej). W tym wpisie chciałbym zaprezentować Państwu serwis WWW BIK-u dostępny pod adresem www. bik. pl. Biuro Informacji Kredytowej dostarcza instytucjom finansowym oraz przedsiębiorcom i konsumentom informacji zwiększających zaufanie i bezpieczeństwo podmiotów funkcjonujących na rynku np. usług finansowych. BIK gromadzi a później udostępnia bankom i SKOK-om informacje na temat terminowości regulowania zobowiązań finansowych przez konsumentów i przedsiębiorców. Za pośrednictwem serwisu WWW Biura oraz na miejscu w jego siedzibie każdy może raz na pół roku bezpłatnie pobrać swój raport BIK i sprawdzić jak wygląda jego historia kredytowa. Siedziba BIK-u mieści się w Warszawie przy ul. Postępu 17A. Warto raz na jakiś czas samemu sprawdzić swoją historię kredytową, ponieważ zdarza się, że klienci zalegają przez długi czas z groszowymi kwotami wynikającymi z nierozliczenia kredytów lub pożyczek.

  Wpis dodany: 08 09 2013 · zobacz pełny wpis »
 • Bank Spółdzielczy w Łukowie »

  Zapraszamy Państwa na stronę internetową Banku spółdzielczego w Łukowie (woj. Lubelskie) zrzeszonego w największym polskim zrzeszeniu banków spółdzielczych - Grupie BPS. W serwisie znaleźć można takie informacje jak m. in. spis placówek banku, wykaz bankomatów BS w Łukowie oraz prezentację oferty banku dedykowanej dla klientów indywidualnych, rozwiązań dla firm oraz oferty dla rolników. Bank oferuje m. in. rachunki bankowe (również bankowość elektroniczną), lokaty, kredyty i karty. W ofercie kredytowej banku przeznaczonej dla osób fizycznych znajdują się m. in. różne rodzaje kredytów konsumpcyjnych, kredyty hipoteczne, kredyty dedykowane dla seniorów, preferencyjne kredyty dla studentów oraz kredyty sezonowe. Kredyty dla firm to kredyty obrotowe, kredyty inwestycyjne i kredyty w rachunku bieżącym. Banki spółdzielcze Grupy BPS stawiają sobie za cel wspieranie rozwoju regionu, tak jest również w przypadku Banku Spółdzielczego w Łukowie. Zapraszamy do odwiedzenia serwisu bslukow. pl i zapoznania się ze szczegółami oferty banku.

  Wpis dodany: 08 09 2013 · zobacz pełny wpis »
 • Szybka pożyczka przez Internet »

  Potrzebujesz bardzo szybkiej pożyczki gotówkowej, bez zbędnych formalności i zaświadczeń? Na stronie www. vivus. pl w kilka chwil pożyczysz 1200 zł. Do podjęcia decyzji o udzieleniu pożyczki wystarczają jedynie dane z dowodu osobistego oraz potwierdzenie rachunku bankowego pożyczkobiorcy (wymagane jest przesłanie 1 grosza na rachunek Vivus. pl). Po pozytywnej weryfikacji w ciągu kilku minut masz na koncie potrzebną gotówkę. Czy potrzeba Ci czegoś więcej? Skorzystaj z rewelacyjnej promocji pozwalającej pożyczyć nawet 1200 zł za darmo, bez żadnych prowizji i kosztów odsetkowych. Przy pierwszej pożyczce po prostu oddajesz dokładnie tyle pieniędzy ile pożyczyłeś. Jeśli pożyczasz już któryś raz możesz pożyczyć nawet 2500 zł! Zawsze możesz oddać wcześniej pożyczone pieniądze, zadzwoń na infolinię Vivus i sprawdź ile odsetek masz do oddania na dzień dzisiejszy. Zobacz jakie to proste, skorzystaj z szybkiej pożyczki gotówkowej przez Internet. Vivus. pl – pieniądze we właściwym czasie.

  Wpis dodany: 08 09 2013 · zobacz pełny wpis »
Katalog Stron Biznes i Pieniądze