Strony związane z hasłem 'bank':

 • Nordea Bank »

  Nordea Bank Polska S. A. z siedzibą w Gdyni (ul. Kielecka 2) oferuje rozwiązania bankowe dedykowane dla klientów indywidualnych, firm, korporacji oraz klientów zainteresowanych usługami Private Banking. Ofertę banku tworzą m. in. rachunki bankowe dla osób fizycznych i firm, lokaty bankowe, karty kredytowe i płatnicze, kredyty konsumpcyjne i hipoteczne, kredyty dla firm oraz programy systematycznego oszczędzania np. na emeryturę lub przyszłość dzieci. Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej banku www. nordea. pl, na której można zapoznać się ze szczegółami oferty produktów i rozwiązań finansowych oferowanych przez bank. Warto nadmienić, że Bank Nordea należy do nordyckiej grupy bankowej (siedziba w Sztokholmie) działająca na terenie Europy Północnej. Bank powstał wskutek połączenia się w latach 1997-2000: fińskiego banku Merita Bank, duńskiego Unibanku, szwedzkiego Nordbanken i norweskiego Christiania Bank. Oddziały banku można znaleźć w 21 krajach świata.

  Wpis dodany: 08 09 2013 · zobacz pełny wpis »
 • Bank Spółdzielczy w Łukowie »

  Zapraszamy Państwa na stronę internetową Banku spółdzielczego w Łukowie (woj. Lubelskie) zrzeszonego w największym polskim zrzeszeniu banków spółdzielczych - Grupie BPS. W serwisie znaleźć można takie informacje jak m. in. spis placówek banku, wykaz bankomatów BS w Łukowie oraz prezentację oferty banku dedykowanej dla klientów indywidualnych, rozwiązań dla firm oraz oferty dla rolników. Bank oferuje m. in. rachunki bankowe (również bankowość elektroniczną), lokaty, kredyty i karty. W ofercie kredytowej banku przeznaczonej dla osób fizycznych znajdują się m. in. różne rodzaje kredytów konsumpcyjnych, kredyty hipoteczne, kredyty dedykowane dla seniorów, preferencyjne kredyty dla studentów oraz kredyty sezonowe. Kredyty dla firm to kredyty obrotowe, kredyty inwestycyjne i kredyty w rachunku bieżącym. Banki spółdzielcze Grupy BPS stawiają sobie za cel wspieranie rozwoju regionu, tak jest również w przypadku Banku Spółdzielczego w Łukowie. Zapraszamy do odwiedzenia serwisu bslukow. pl i zapoznania się ze szczegółami oferty banku.

  Wpis dodany: 08 09 2013 · zobacz pełny wpis »
 • Bank BPS »

  Bank Polskiej Spółdzielczości z Centralą zlokalizowaną w Warszawie, powstał 15 marca 2002 r. wyniku przyłączenia pięciu banków do Gospodarczego Banku Południowo-Zachodniego Spółka Akcyjna. Bank BPS posiada sieć około 80 placówek rozmieszczonych na terenie całego kraju, w ramach której oferuje konkurencyjne usługi finansowe klientom indywidualnym, małym i średnim przedsiębiorstwom oraz korporacjom. Bank opiera swoją działalność na najlepszych polskich tradycjach bankowości spółdzielczej, oraz na potencjale finansowym i ludzkim zrzeszonych banków spółdzielczych. Bank Polskiej Spółdzielczości jest bankiem nowoczesnym, wiarygodnym i bezpiecznym. Specjalizuje się w obsłudze jednostek samorządu terytorialnego, rolników i przemysłu rolno-spożywczego, handlu, turystyki i rzemiosła. Wspólnie z 366 zrzeszonymi bankami spółdzielczymi Bank BPS tworzy Grupę BPS, będącą największym krajowym zrzeszeniem banków spółdzielczych reprezentujące ponad 63, 76% rynku bankowości spółdzielczej w Polsce. Bank współpracuje również z Krakowskim Bankiem Spółdzielczym i Bankiem Spółdzielczym w Oławie.

  Wpis dodany: 13 02 2013 · zobacz pełny wpis »
Katalog Stron Biznes i Pieniądze