Prawo Kategoria: Prawo

Prawo jest niezwykle ważnym elementem, wręcz fundamentem stosunków społecznych i gospodarczych, jest więc bardzo silnie powiązane z branżą finansową i biznesem. W kategorii "Prawo" katalogu Biznes i Pieniądze prezentujemy strony WWW biur patentowych, kancelarii prawnych, kancelarii komorniczych, kancelarii notarialnych oraz serwisy internetowe firm windykacyjnych.

Prawo - ostatnio dodane lub zmienione wpisy:

  • Odszkodowania »

    Zapraszamy na stronę internetową posiadającego placówki w całej Polsce centrum obsługi powypadkowej Codex Sp. z o. o. z siedzibą w Rzeszowie. Centrum oferuje poszkodowanym w wypadkach profesjonalne usługi z zakresu uzyskiwania odszkodowań przysługujących w następstwie wypadków przy pracy. Ogromne zaangażowanie pracowników Codex oraz fachowe podejście do każdej z prowadzonych spraw to dla ofiar wypadków przy pracy swoista gwarancja skutecznego przeprowadzenia każdego z postępowań o odszkodowanie. Na oficjalnej stronie firmy Codex znajduje się formularz kontaktowy umożliwiający wstępne zgłoszenie zdarzenia oraz konsultacje online z doświadczonym specjalistą od odszkodowań. Zapraszamy do odwiedzenia witryny www. codex. org. pl i kontaktu. Warto powierzyć sprawę odszkodowania specjalistom, którzy są w stanie uzyskać większą rekompensatę za wypadek, niż osoba fizyczna próbująca starać się o odszkodowanie na własną rękę.

    Wpis dodany: 12 02 2013 · zobacz pełny wpis »
  • Gazeta Prawna »

    Serwis Gazetaprawna. pl to internetowa wersja wydawanego od 14 września 2009 roku przez wydawnictwo INFOR Biznes Sp. z o. o. Dziennika Gazety Prawnej (dostępna pod adresem www. gazetaprawna. pl). Dziennik Gazeta Prawna składa się aktualnie z żółtych stron Gazety Prawnej oraz białych stron DZIENNIKA Polska Europa Świat. Na białych stronach można przeczytać między innymi o aktualnych wydarzeniach politycznych i gospodarczych z Polski, Europy i Świata, o informacjach z rynku pracy, sytuacji w branży finansowej oraz informacje z rynku nieruchomości. Na żółtych stronach Gazety Prawnej czytelnicy mogą przeczytać głównie o pracach nad projektami nowych ustaw oraz aktualnych regulacjach prawnych. Wersja internetowa Dziennika Gazety Prawnej prezentuje treści w tej samej tematyce co wydawana od poniedziałku do piątku papierowa gazeta codzienna. Szukasz aktualnych informacji i komentarzy dotyczących prawa, gospodarki, finansów i silnie powiązanej z nimi polityki? Odwiedź serwis gazetaprawna. pl!

    Wpis dodany: 08 09 2013 · zobacz pełny wpis »

Najnowsze tagi związane z kategorią: Prawo

Prawo - nowa podkategoria:

Nazwa:
Token:
Katalog Stron Biznes i Pieniądze